אורית דביר - רפואה סינית - לוגו
052-2442037
..

אורית דביר - מטפלת מוסמכת ברפואה סינית

בתחילת שנות האלפיים, הקמתי באזור מודיעין את מרכז דביר לטיפולים ברפואה משלימה, המציע טיפול בדיקור, טיפול בשיאצו, טיפול ברפואה סינית ועוד. המרכז מציע תפיסה הוליסטית של שילוב בריאות הגוף והנפש, במטרה לאפשר לכל אדם להגיע למצב של איזון. כמו כן, יש לי תוכנית קורסים וסדנאות ברחבי הארץ, בנושאי הפעילות שלי.

מרכז דביר פועל בשתי קליניקות, במודיעין ובמודיעין עילית (קריית ספר). הניסיון הרב והידע הנרחב ברפואה משלימה ובחינוך גופני שאני מביאה מאפשרים לי למקד כל טיפול בהתאם לצרכים הייחודיים של המטופל. בסדנאות ובהרצאות, אני גם מציעה כלים יישומיים לכל משתתף.

במרכז דביר פועלים מטפלים נוספים, בעלי הכשרה מקצועית פורמלית ומיומנויות גבוהות. כך יכול מרכז דביר להציע טיפול מתאים בקשת רחבה של תחומים, כמו עיסוי הוליסטי ואחרים, ולשרת אוכלוסייה רבה יותר.

רפואה סינית ומרכז דביר

יש אנשים, שרפואה סינית עדיין נתפסת בעיניהם כמשהו שונה וחריג, שרב בו הנסתר על הנגלה. מאחר שהיא מייצגת גישה אחרת מהמקובל במערב לפתרון בעיות רפואיות, היא למעשה כמו סינית בשבילם... עם זאת, הגישה ההוליסטית המקורית, העומדת בבסיסה של הרפואה הסינית, נהנית ממוניטין מצוינים ומהצלחות מובהקות כבר יותר מ-5,000 שנה: רפואה סינית משלבת גוף בנפש ויוצרת ריפוי מהשורש.

רפואה סינית במיטבה, כפי שאפשר למצוא במרכז דביר, כוללת:
  • דיקור
  • טיפול במגע (טווינה, שיאצו)
  • טיפול עצמי מונע (פעילות גופנית הרמונית, כגון צ''י-קונג או טאי-צ''י).
כמו כן, מציע המרכז טיפולים נלווים:
  • מוקסה (חימום בעזרת תערובת צמחים סינית מיוחדת)
  • כוסות רוח
  • הקזת דם בשיטה סינית

 המוטו שלנו:‏ "מיליארד סינים לא טועים"