אורית דביר - רפואה סינית - לוגו
052-2442037
..

טיפול בהפרעות שינה

"טיפול בדיקור סיני יעיל בטיפול בהפרעות שינה"! זוהי הבשורה החדשה של ארגון הבריאות העולמי למיליוני אנשים ברחבי העולם הסובלים מהפרעות שינה - אינסומניה.

הפרעות השינה נגרמות כתוצאה ממצבים שונים: לחץ, חרדה, עומס נפשי, דיכאון, כעס, דיאטה קיצונית, לידה או נטילת תרופות בעלות תופעות לוואי בעייתיות.
יש סוגים שונים של הפרעות שינה: יש שלא נרדמים כלל, יש ששנתם קלה והם מתעוררים מכל רחש או הפרעה קלה, ויש ששנתם רוויה בחלומות או סיוטים.

לאורך זמן, הפרעות אלה משפיעות על התפקוד היומיומי ויכולות לגרום לעייפות קשה, חוסר שקט וחוסר ריכוז, היעדר יצירתיות, וירידה של כושר הביצוע האישי.

מחקרים חדשים מראים גם שהפרעות שינה לאורך זמן מביאות להשמנה ולמחלות שונות כגון: סכרת, מחלות לב וכלי דם.

יש הלוקחים כדורים לטיפול בבעיה, אולם עם הזמן, הם ממכרים והגוף מתרגל אליהם והשפעתם הופכת לזניחה. היום כבר מודעים לכך שהכנסת כימיקלים לגוף פותרת בעיה אחת ומייצרת בעיה אחרת. במקביל, עולה מאוד המודעות לטיפול אלטרנטיבי על ידי הדיקור הסיני.

כיוון שמקור הבעיה לרוב, הינו נפשי,  ניכרת יעילותה של הרפואה הסינית כיוון שהיא מטפלת באופן הוליסטי ונותנת מענה גם לשורש הבעיה וגם לתוצאות הבעיה.
בתחילת הטיפול מתשאלים את המטופל, מאבחנים את מקור הבעיה ולבסוף, בוחנים את הקשר להפרעות השינה.

ברוב המקרים, מדובר בסדרה קצרה של שלושה עד ארבעה טיפולים שלאחריהם המטופלים מרגישים הקלה גדולה אולם, על פי רוב, נדרשים טיפולים נוספים על מנת לעקור לחלוטין את הבעיה מהשורש.

מומלץ!