אנטי אייג'ינג

הרצון לחדש את מראה עור הפנים ולגרום לעור להיראות מתוח כבעבר דוחף נשים רבות כיום לעבור תחת ידיהם של מנתחים קוסמטיים, או להשתמש בחומרים כימיים ורעילים להעלמת קמטים. הידיעה שפניהן ייראו חלקים יותר משכיחה מהן את המחשבה על תופעות הלוואי הלא רצויות של חומרים אלה, כמו, למשל, נפיחויות, ציסטות, בצקות ועוד, במקרה של השימוש בסיליקון, שהוא חומר סינתטי למילוי קמטים. גם הבוטוקוס בעייתי, מאחר שהוא מכיל רעלן בשם בוטוליזם, שמטרתו להמית את עצב השריר היוצר את הקמט. 

הפתרון המתאים נמצא דווקא ברפואה הסינית: דיקור קוסמטי אנטי-אייג'ינג, כתחליף לכל ההזרקות וסכיני המנתחים למיניהם. זה פתרון טבעי, המבוסס אך ורק על ניצול יכולות הריפוי הקיימות במאגרי הגוף, ולכן הוא משיג תוצאות מדהימות. דיקור קוסמטי בקליניקה של אורית דביר מעודד מראה פנים צעיר ורענן, גורם לתחושת נינוחות, מחייה את העור והופך את הפנים למוארות וקורנות יותר.

הטיפול, על פי מסורת הדיקור הסיני, כולל החדרת מחטים דקיקות לעור, המעוררות את זרימת האנרגיה בגוף (QI) וזרימת הדם במרידיאנים (ערוצים) לאזור הפנים. הדיקור מגרה ומעורר את חידוש סיבי האלסטין והקולגן, האחראים ליצירת הנפח והגמישות של העור. פעילותם המוגברת של חומרים אלה מעניקה לעור הפנים את הלחות החסרה לו, שמטשטשת את הקמטים וגורמת להתחזקות שרירי הפנים, להגמשתם ולמתיחתם. טכניקה זו גם מאיטה את תהליך ההזדקנות של העור.

הדיקור הקוסמטי, בשונה מהשיטות המודרניות, אינו מספק תוצאות מיידיות, ובזה יתרונו הגדול. השפעתו ניכרת באופן הדרגתי, בהתאם למצב המטופלת, והשינוי בולט לעין רק לאחר 4 עד 5 טיפולים (כחודש ימים). עם זאת, התוצאות נותרות על העור לתקופה ארוכה יותר.

אלה התוצאות הצפויות של דיקור קוסמטי אנטי-אייג'ינג בקליניקה של אורית דביר:
  • שיפור הבריאות והחיוניות הכללית של העור.
  • הרמת עור הפנים ומתיחתו.
  • טִשטוש והפחתה של קמטים.
  • הפחתת נפיחות ועיגולים שחורים מתחת לעיניים.
  • שיפור גוון העור.
  • העלמת נימי-דם בולטות (קופרוז).
  • טיפול בפיגמנטציה.
הטיפול מתחיל בתשאול מקיף על מצב בריאותה של המטופלת. בתום התשאול, מגישה אורית דביר המלצות לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא. יישום ההמלצות חשוב ביותר להצלחת הטיפול ולשיפור מצבו הכללי של הגוף.

הטיפול נמשך כחודשיים וכולל 12-10 פגישות, כשעה וחצי כל אחת, מדי שבוע (תלוי בגילה ובמצבה של המטופלת). בתום סדרת הפגישות, רצוי להמשיך בטיפול משמר ומחזק, אחת לחודש.

אורית דביר משלבת טכניקות נוספות בטיפול, ובהן: עיסוי פנים ממושך בחומרים טבעיים, להזנת העור; שקיות צמחים חמות, להרגעת עור הפנים; כוסות בלה באצ'י להמרצת הדם והאנרגיה; גואשה להמרצת האנרגיה ולניקוז הרעלים.


למי מתאים הדיקור הקוסמטי?

לנשים ולגברים בגילאי 30 ומעלה, ולכל מי שרוצה לטשטש קמטים בדרך טבעית, תוך שמירה על חיוניות העור והימנעות מתופעות לוואי.
 
אורית דביר - רפואה סינית, בריאות וכושר
​052-7822770
מרכז דביר לרפואה סינית
מפת האתר
המלצות
© 2021